| alexRE a întrebat:

Ce parere aveti de faza asta?
http://www.youtube.com/watch?v=QuB3kr3ckYE
Trebuie sa va uitati pana la capat.

Dau FUNDAA.

Răspuns Câştigător
| Andrre a răspuns:

Chiar ieri am vazut si eu asta pe youtube rolling on the floor

deci. nu stiu cum reuseste. straight face :-ss / foarte scarbos. :-&

5 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

Gretos.Mai ales dupa ce i se sparge aia in gura :-&
Asta ai vazut'o?
http://www.youtube.com/watch?v=X-YsSINT75c

| alexH a răspuns:

Scarbos, dar foarte inteligent.
Trebuie sa inceapa "Tehnici de supravietuire urbana" tot cu el. Abia astept sa vad despre ce e vorba.

| DoodyAlexx a răspuns:

Bear Grylls nu e sanatos la cap, dar imi place sa ma uit la el big grin. Cea mai tare emisiune difuzata vreodata pe Discovery impreuna cu Top Gear big grin

| pauladrian_2984 a răspuns:

Este de la o emisiune de pe discovery channel care se numeste tehnici esentiale de supravietuire(ultimate survivor). Este intr-adevar o faza destul de scarboasa. Emisiunea este in fiecare zi de la 20 pana la 21. Eu o urmaresc uneori.Nu stiu de ce, dar imi place.Este vorba despre cum sa supravietuiesti in natura, in diferite locuri.

| Anonimous_4345 a răspuns:

Wow! mie mi se face rau numai privind, si ala poate manca asa ceva? scarbos rau.