| svartirhimnar a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=iNwPH2-iZmc
Uitaţi-vă până la capăt. Ce părere aveţi? Nu-i aşa că e frumos?

20 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Superb! Am vazut cateva filme din lista si cu siguranta am sa ma uit si la cele pe care nu le-am vazut. Chiar aveam nevoie de ceva filme horror.

| svartirhimnar explică (pentru thegatekeeper):

Aşa, da. Mă bucur că-ţi plac. Sunt drăguţe.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Da, e. N-am văzut Aftermath, pare destul de disturbing şi cam atât, dar, cum nu mă omor după observat felul în care joacă actorii, o să mă uit.

| svartirhimnar explică (pentru UnleashedPsycho):

Le-ai văzut pe toate înafară de Aftermath?

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru svartirhimnar):

Şi alte 2-3 care nici nu mă atrag.

| fuzzer a răspuns:

Da foarte frumos, ma mir cum de nu si-a taiat unul capul pe-acolo si s-o bata pe una cu capul luilaughing.CE tampenii.

| MaliciousDeath a răspuns:

Mi-a placut partea de la 10:32. Tipa da din "maini". Huahuehue.
Dar in general nu ma pasioneaza asa de mult filmele de groaza cu gore mult si co.M-am uitat pana la sfarsit totusi.Nici nu ma sperie, nici nu ma impresioneaza...

| Vans a răspuns:

Sunetu' ăla de la început e de la un joc aşaaa fain.Îmi vine să-l joc.

| svartirhimnar explică (pentru Vans):

Ce joc?

| Vans a răspuns (pentru svartirhimnar):

Nu mai ştiu cum se numea.Era cu un câine care trebuia să umble pirn diferite locuri să găsească chestii ca să ajungă la vrăjitoareşi s-o învingă sau aşa ceva.
Eram mică pe vreamea când îl jucam, nu râde de mine.

| svartirhimnar explică (pentru Vans):

Ce drăguţ. nu râd de tine, şi eu mă jucam mario acum 2 luni.

| Rakanishuu a răspuns:

E misto! ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puritania are sânge rece.10:25-best part.

| svartirhimnar explică (pentru anonim_4396):

Oo, Groan e utilizator suspendat. Awesome.
Da, zici că o face friptură în halul în care bagă cuţitul în ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E de-a dreptul oribil la ce te poti uita, sincer!
Mi-a facut scarba acest video.
Te pup!

| fadnox a răspuns:

***
şi eu voiam să merg să mănânc...

| fadnox a răspuns (pentru fadnox):

Mdea, eu folosesc litere nu steluţe, mă treceţi la colţul de ruşine?

| svartirhimnar explică (pentru fadnox):

laughing Poftă bună.

| Salahadin73 a răspuns:

Mersi,chiar nu stiam la ce filme sa ma mai uit.