| ThinkDifferent a întrebat:

Ce parere aveti de filmul : Hachiko "Povestea unui caine". Eu sincer sa fiu chiar m-a emotionat cum a stat 10 ani si l-a asteptat in gara sad

2 răspunsuri:
| Fabb a răspuns:

A fost foarte frumos. l-am vazut cu familia. Chiar m-a emotionat faza aia :[

| Abcd1234ef56 a răspuns:

Ceed ca este cel mai frumos film vazut de mine. Nu vreau sa exagerez cu nimic, dar, ca orice "om" care are inima si stie ce sa faca cu ea, am plans mai de fiecare data cand l-am vazut (de vreo trei ori)! Un film foarte emotionant cu actori pe cinste! Il recomand tuturor celor care nu l-au vazut si sunt convins ca-si doresc sa-l mai vada cel putin odata!