| Kanpeki a întrebat:

Ce parere aveti de filmul Hachiko? love struck

Răspuns Câştigător
| DeXxa a răspuns:

Hachiko : A Dog Story? Un film foarte emotionant, si daca esti un insensibil convins, tot te intristeaza povestea lui Hachiko, si mai e si chestia ca intamplarea din film chiar a avut loc in realitate, in Japonia. Deci, filmul se numara printre preferatele mele.
Apropo, ai plans la final?laughing

6 răspunsuri:
| Kanpeki explică:

Am plans si eu sad L-am vazut prima data la scoala. Acolo am lacrimat doar dar acasa am plans dea binelea laughing

| smile4mee18 a răspuns:

Pe mine m-a impresionat ff. mult si Hachiko e un caine tare dragalas.Chiar merita vazut filmu'!

| JennyBerry a răspuns:

Am plans

| JennyBerry a răspuns:

L-as mai urmari oricand

| ioanaabt a răspuns:

Un film superb. Si eu am plans la el.si hai sa fim seriosi.si un cat se poate de insensibil cred ca va fi emotionat sau macar i se va pune un nod in gat daca il va vedea. happy

| gianitheone a răspuns:

Nota 11...incredibil film,da,mi-au dat lacrimile,cred ca si o piatra ar plange... oamenii nu merita comparati cu cainii, pentru ca am jigni CAINII, o capodopera care trebuie vazuta macar o data in viata.