| Dan1011 a întrebat:

Ce parere aveti de House?(House M. D.)Dar de noul sezon?

3 răspunsuri:
| Buggz a răspuns:

House M. D. sau Doctor House... huh... am vazut cateva episoade. Fratemiu le urmarea. Intradevar are o regie excelenta. Nici un comentariu. In timp ce urmarea el am tras cu ochiu si nu mi l-am mai putut trage innapoi. E captivant si desi nu sunt fan, recunosc ca este un serial rar intalnit.

| Sorina111 a răspuns:

Noul sezon (7) va aparea cam prin 20 septembrie.House MD e preferatul meu serial! E genial! Si sezonul 6 mi-a placut cel mai mult.Merita sa il vizionezi tot!

Răspuns utilizator avertizat