| DEBrown a întrebat:

Ce parere aveti de serialul Dr. House M. D?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

L-am vizionat in intregime. Este un serial de nota 10. Plin de umor, ironii, cazuri medicale foarte interesante, neobisnuite, iar House e de-a dreptu genial.
Este un serial, care merita vazut. N-are cum sa nu-ti placa.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Roby, multumesc pentru apreciere! Numai bine!

| pwp a răspuns:

E interesant happy

| winchesters a răspuns:

Genial xD

| Nicoleta a răspuns:

Merita vazut.Imi place

| Vitalie a răspuns:

Perfect.

| amanda33 a răspuns:

Genial, superb, perfect.
l-am terminat si am luat-o de la capat cu sezonul 1 iar. pur si simplu nu ma pot opri

| 9Mike a răspuns:

Exceptional. Si, scuze, o corectie: Dr. House M.D. este pleonasm. ori Dr. House ori House M.D. big grin Caci M.D. = medical doctor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is la sezonul 5 momentan. ce sa zic, am ajuns in numai 2 saptamani la sezonul 5.big grin e prea tare greg House laughing fata lui de idiot ma face sa rad la orice faza a lui!