| rebeca28 a întrebat:

Ce parere aveti de serialul Dr. House?

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

E super tare love struck
House e genial si asta facve serialul genial

| Ellena a răspuns:

Hugh Laurie joaca absolut magnific si scenariile sunt facute cu cap, nu sunt de dat la o parte si ceilalti actori, per total e cel mai bun serial, dupa parerea mea.

| badnews a răspuns:

Cred ca este destula munca in spatele serialului. Stiam de el dar numele nu imi inspira nimic iar intr-o seara am vazut din intamplare la televizor un episod si chiar mi-a placut. Mi s-a parut la fel de interesant ca si serialul CSI.
Concluzie: merita vazut [in functie si de preferintele fiecaruia]