| Theo94 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul " The Haunting of Hill House"?

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Foarte bun, astept sezonul al 2-lea.

| blzer a răspuns:

Este un serial superb.
Dacă nu l-ai urmărit, îți recomand cu cea mai mare încredere!
Dramă, horror și acțiune,
ce mai vrei?winking
Dacă te încanta misterul, este serial perfect pentru tine!

Sper să te uiți, vizionare plăcută! happy

| Theo94 explică (pentru blzer):

Sunt la al treilea episod, imi place ca nu prea are jumpscare-uri ca alte filme horror.

| RAY a răspuns (pentru Theo94):

Iti place genul asta de seriale? am si eu A.Haunting sezoane noi https://www.youtube.com/watch?v=OWYwkNc1Bt4

| Theo94 explică (pentru RAY):

Nu prea imi plac filmele de groaza, dar multi au vorbit despre acest serial si am spus sa-l incerc.

| RAY a răspuns (pentru Theo94):

Pacat te asteapta atat de multe, bun venit in lumea noastra https://www.cinemagia.ro/filme-horror/pareri/

| Theo94 explică (pentru RAY):

Filmele sf de groaza e altceva, ale imi plac (nu toate) cum ar fi: the thing, alien, prometheus, alien covenant.