| Empower a întrebat:

Ce parere aveti de serialul Prison Break?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E unul din cele mai bune seriale pe care le-am văzut. În mod clar merită urmărit.

| Cuvântul1 a răspuns:

E fascinant. Parerea asta mi-a format-o jocul...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte misto... mai putin ultimul sezon.

| Daniellllll1 a răspuns:

Primele 2 sezoane sunt epice.Al 3-lea sezon e fain, al 4-lea lasa de dorit

| Dariusuu a răspuns:

Este un serial care provoaca dependenta si chiar nu glumesc cand tastez.

Stiai ca apare si sezonul 5?

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E suuuuuper...

Cand l-am descoperit eu aveam probleme cu netul si ma duceam pe la prieteni sau prin baruri sa-mi descarc cateva episoade laughing

| Pricked a răspuns:

Mi-a placut primul sezon, dar urmatoaaarele au fost cam trase de par.

| Sociopat a răspuns:

Imi amintesc ca mi-a placut dar acum, cand ma gandesc la el, primul cuvant care-mi vine in minte e "telenovela"

| FlorinGamingRo a răspuns:

Foarte fain ultimul sezon fail maxim