| Animeforlifee9921 a întrebat:

Ce parere aveti despre anime-ul Hunter x Hunter? Ce va place/displace la el? Care e personajul vostru preferat? Eu m-am apucat de el aseara si e misto rau. Personajul meu preferat e Killua. E si frumos si prietenos. Sunt si unele parti amuzante in el care te fac sa razi. Voi ce parere aveti?

22 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bookofknowledge a răspuns:

Da, nu are continuare dupa nu ti spun care arc, si deci va trebuii sa mergi dupa cu manga, scuze dar e cam neterminat, si nici nu prea pare ca se vor reapuca.

| bookofknowledge a răspuns:

E fain, dar trebuie sa iei si asta in calcul