| Coryyyyy a întrebat:

Ce parere aveti despre desenul animat "Courage the cowardly" dog?

Răspuns Câştigător
| wendy434 a răspuns:

Frumos desenul imi placea mult pacat ca nu mai da la tv

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma uitam in prostie la serialul ala cand eram mic laughing
...chiar imi placea.si inca imi place!

| Myuu a răspuns:

Este un desen animat de cand eram noi mici, dar din pacate nu il mai dau pe Cartoon Network.Era unul din preferatele mele cel mai super desen de atunci, mi-e dor de el sad

| hatze a răspuns:

E cel mai mistoo desene animat! pacat ca nul mai difuzeaza pe cartoon network

| Bogdanux a răspuns:

Bestial desen. Face parte din desenele copilariei mele :X.Pacat ca nu il mai difuzeaza la tv. acum baga doar desene animate de tot rahatu'.

| PeStraziGoale a răspuns:

Moamaaaaaa il ador love struck
Ma uitam cand eram mai mica cu mama love struck, dar la unele episoade mi se facea si mi-e fricalaughing.Cel mai misto desen care l-am vazut vreodatalove strucklove strucklove struck