| EdiT a întrebat:

Oare unde aș putea găsi desenul animat "Courage The Cowardly Dog"? Aș prefera să fie dublat în română. : D

Mersi!

Răspuns Câştigător
| wdRink a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/mikkaathebest1?feature=watch

Utilizatorul acesta are postate episoade.
Nu stiu daca-s toate...

| EdiT explică (pentru wdRink):

Whoa...Thx. Chiar dacă n-ar fi toate, sunt destul de multe. Mi-era dor de desenele astea, ce vremuri...

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Oare? Pe google? Doar n-o sa-l gasesti pe TPUlaughing

| EdiT explică (pentru unknownn):

Oare? Am găsit, dar era în engleză și eu aș fi preferat să fie dublate în română.

| unknownn a răspuns (pentru EdiT):

Pai atunci traduci numele desenului in romana si cauti asa, eu am gasit pe youtube printr-o simpla cautare. Dura mai putin sa cauti pe google decat sa intrebi aici, sa astepti raspuns. de ce ai ales varianta a 2-a? Lenea?

| SimonaaLuizaa a răspuns:

Pe youtube gassesti multe episoade.Scrii asa:"Curaj cainele cel fricos" si vei gasi multe episoade! Bafta!