| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Ati vazut desenul animat/filmul de scurt metraj "in a heartbeat"? Ce parere aveti?

11 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Stiu doar ca-i gay, nu ma uit...

| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

Ai ceva impotriva persoanelor homosexuale? Stii? Ei nu aleg de cine le place. Este un sentiment care apare involuntar. Parerea mea.

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am nimic impotriva persoanelor homosexuale, uite... D'asta nu suport cand scriem, nu intelegem la ce ne referim si iese alt rahat.
Am zis ca stiu ca e gay, si nu o sa ma uit, nu ca nu ma uit pentru ca e gay!

| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

Da, ai dreptate! Oricum ai scris destul de clar. Eu am inteles gresit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A ramas cu gaina. Oare de ce? Ii poate face oua cat doreste, la orice ora din zi sau noapte. A stiut porcul ce sa aleaga. laughing

| m1dn1gh7 a răspuns:

Funny faza cu parul. Emotionant, n-am ce spune. Paperman il stii? Imi place mult. https://www.youtube.com/watch?v=Am0MRsf5HSc

| anonim_4396 explică (pentru m1dn1gh7):

Nu, acum am auzit de el. M-am uitat. Este foarte frumos! Iar culorile alb si negru, consider ca, au o contributie destul de mare. Multumesc ca mi-ai spus!

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si asta e bestial, uita-te. Mi-am amintit de The Notebook, dar scurt metrajul asa mi se pare mai frumos. :))
https://www.youtube.com/watch?v=1Y4_BivnrwM

| anonim_4396 explică (pentru m1dn1gh7):

Aveam in plan sa ma uit la filmul ala. Mai frumos mi se pare celalalt scurt metraj. Dar o sa ma uit din nou la acesta, mai tarziu, acum mi-e lene. laughing

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oki doki :D, am mai gasit unul misto. Asta e funny.
https://www.youtube.com/watch?v=nfYPktsd9bs

| Animeking223 a răspuns:

Mie mi-a placut as vrea sa se faca un film complet despre el.