| AvatarPanda a întrebat:

Salut TPU, ce părere aveți despre desenul animat Fantoma și Molly McGee?

5 răspunsuri:
| ALM2000RO a răspuns:

Îmi place, aștept să apară episoadele 15-21 din sezonul 2 pe site-ul dozaanimată, în rest sunt la zi și m-am uitat cu plăcere la fiecare episod.
Am înțeles că deja rulează pe Disney Channel, dar nu reușesc niciodată să prind momentul, adică nu am timp să mă uit când îl dă.
Nu mi-e rușine să spun că la 23 de ani mă mai uit la anumite desene, totdeauna e timp să descoperim lucruri noi și chiar să redescoperim copilul din noi. happy big grin

| AvatarPanda explică (pentru ALM2000RO):

Și eu abia aștept ultimele episoade. Și apropo și eu mă mai uit la desene animate, și am 21 de ani.

| ALM2000RO a răspuns:

Ce ciudă mi-e că nu-mi amintesc cum se numește personajul din poza ta de profil...îmi stă pe limbă...e un extraterestru din seria Ben 10 dacă îmi aduc bine aminte, dar nu mai știu care sad

| AvatarPanda explică (pentru ALM2000RO):

E Viforul, în engleză Big Chill.

| ALM2000RO a răspuns (pentru AvatarPanda):

Așaaaaa, acum că mi-ai zis mi-l amintesc perfect big grin