| smileKiller a întrebat:

Ce parere aveti despre doua persoane, un actor si o actrita care se cunosc si se plac in timpul filmarilor? cum influenteaza asta filmul? in bine sau in rau? unii ar crede ca nu ar interpreta original rolurile, fiind intimidati unul de celalalt, si altii ar zice ca tocmai asta ii ajuta ca sa fie originali. voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Da,poate fi o problema dar depinde de caracterul persoanelor.de exemplu in the vampire diarias ian si nina sunt impreuna in realitate dar in film nina a fost cu paul si totusi filmul nu a fost afectat deloc chiar daca au fost foarte multe saruturi intre paul si nina, pe cand intre nina si ian au fost vreo 2. fundita?:*

| simplythebest123 a răspuns:

In primul rind parerea mea este ca la filmarea oricarui film/serial exista cel putin 2 actori care sa se placa..Eu gindesc ca atunci cind doi actori interpreteaza rolurile, anume acea atractie ii ajuta sa fie deosebiti si originali, si rolul ii apropie si mai mult unul de altul..Parca nu cred ca ei sa fie intimidati de anturajul creat..Este o situatie delicata si depinde de caracterul si firea fiecarui actor.
In fond, sper ca te-am ajutat! happy

| Andre_Ea_1995 a răspuns:

...Ce zic unii e bine, dar daca acei actori se plac, isi vor intra in piele personajului si se vor comporta exact cum ar vrea sa o faca in realitate...Cred ca ar influenta filmul in bine..Acum totul depinde de firea celor doi actori.