| LolaKissTheGirl a întrebat:

Care credeti ca a fost cel mai bun actor/actrita a anului acesta? Asa o mica parere si o motivare, adica sa spuneti de ce.

Răspuns Câştigător
| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

Emma Watson. De ce? Pentru ca la ea totul e clar. A jucat in Harry Potter, si-a lansat linie de haine. A primit roluri si in alte filme. Uite ce a ajuns. E super geniala. Dar imi pare rau ca va juca in Dark Arc cu Robert Parkinson.

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Ptr minr Patrick Dempseylove struck pentru ca este foarte cunoscut dupa rolul lui Derek Shepherd din Grey's Anatomylove struck si arata binelove struck

| Silvia_6960 a răspuns:

Dupa mine a fost ( si este in continuare) Ian Somerhalder, in afara de faptul ca este foarte aratos, are un fel aproape unic de a juca. Poate interpreta orice rol, poate fi dulce, rau seducator, ironic, serios. etc.
In fine, e pur si simplu actorul meu preferat.big grin

| xK74l1nx a răspuns:

Jason statham are niste filme super misto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, voi alegeti actorii dupa frumusetea fizica laughing