| VivianaVivi a întrebat:

Ce parere aveti despre Downton Abbey?

Răspuns Câştigător
| Charlly a răspuns:

Este un serial-film super, l-am vazut, il iubesc si vreau sa continuelove struck... Daca nu stii este vorba despre viata une familii aristocratice si a servitorilor ei, etc...:X:X Deci iti sugerez sa-l vizionezi sau daca te uiti..Sa te uiti in continuare.Este un serial dramatic dar dragut.
Funda?

| VivianaVivi explică (pentru Charlly):

Am pus intrebarea ca sa gesesc pe cineva care l-a vazut. L-am vionat pe tot si este superb. Imi pare rau insa ca la sfarsit in episodul de Creciun moare Matthew. Abia astept sa vina premiera la sezonul 4 in toamna.

| Charlly a răspuns (pentru VivianaVivi):

Si eu la fel:X Mersi de funda scumpolove struck