| VivianaVivi a întrebat:

Se uita cineva la serialul Downton Abbey? Va recomand sa va uitati caci este absolut superb.

3 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Hai mai lasa-ma cu serialul asta stupid! Prima data cand am auzit de el a fost cand a castigat titlul de cea mai buna drama la National Television Awards.E o prostie! Uite de exemplu Merlin merita sa castige.Asta e un serial absolut superb! Si pana la uram, care e intrebarea?

| VivianaVivi explică (pentru unconnected):

Este clar ca nu stii ce e calitatea. Daca nu iti place serialul problema ta, nu trebuia sa comentezi. Si Merlin nu merita sa castige abslout de loc in comparatie cu Downton Abbey.

| unconnected a răspuns (pentru VivianaVivi):

Sunt de acord.Fiecare isi protejeaza serialul preferat.Si nu conteaza asa de mult calitatea.Conteaza ceea ce iti transmite serialul, ceea ce te face sa simti! Pentru tine sunt convinsa ca abbey ala e cel mai bun serial, cum e pentru mine Merlin.Dar ma uit si la ceilalti fani Merlin, ma uit cat de numerosi si cat de motivati sunt sa-l aduca inapoi.Ma uit pe toate retele de socializare, ma uit la cat de suparati au fost cand s-a terminat sad.Si de aici trag o concluzie: ca Merlin a fascinat o lume intreaga, ca acesti cinci ani au fost cei mai minunati. Si nu, nu comentez numai ca sa ma aflu in treaba.Comentez in numele tuturor fanilor. Oricum, pentru mine si pentru toti fanii, Merlin a castigat National Televison Awards, pentru noi Merlin e castigatorul si cel mai bun serial ever! Si nu conteaza doar asta.Conteaza pentru anii minunati pe care i-am trait alaturi de ei! Merita sa castige din tot sufletul! Mai ales dat fiind faptul ca s-a terminat.Si a avut un sfarsit care m-a lasat fara cuvinte sad.
Ziceai ca " nu trebuia sa comentez daca nu imi place serialul".Ei bine, nu inteleg de ce ai mai postat "intrebarea"(pentru ca tot nu inteleg cu ce te putem ajuta), daca nu voiai sa primesti comentarii. Iti dai seama ca nu putem fii toti fani abbey laughing