| irinuk28 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmele Harry Potter? Ofer funda primului raspuns sincer!

Răspuns Câştigător
| Trebla a răspuns:

Cred ca din toata seria Harry Potter cel mai mult mi-a placut Harry Potter si talismanele mortii partea 1(si putin si a doua).
Deci actorii interpreteaza super tare cel mai mult mi-a placut de Daniel Radcliffe(Harry Poter) dar mi-a placut si de Emma Watson (Hermione Granger) si Harry Melling(Dudley Dursley). Regizorul David Yates a fost impecabil in creearea acestui film.

8 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Filmul meu preferat vreo 6 ani la rând, urmat de alţi 3 cu întrerupere.
Îmi plac filmele SF/Fantasy, le ador chiar. Îmi place să visez la vrăjitori şi peroane invizibile, îmi place să rămân uimită de efecte speciale şi sunt înnebunită după o coloană sonoră impecabilă, chiar dacă filmul nu e cine ştie ce. Harry Potter le are pe toate + Sirius Black, so what's not to like?

| LuS[z] a răspuns:

Imi place foarte mult happy E un film foarte fain cu efecte speciale deosebite, actori mari, imagini de poveste si multe intrigi happy

| OnuOnulică a răspuns:

Merită văzut!

| suffarstar a răspuns:

Sunt foarte frumoase,povestea este captivanta plina de suspans si de farmec, atmosfera fantastica, te face sa te simti ca intr-o poveste. Personajele sunt atat de naturale incat uiti ca te afli intr-un film. Mi-au incantat nespus, la sfarsit eram nostalgic, ca si cum m-am despartit de un vechi prieten. Imi pare rau canu se mai fac astfel de filme.

| irinuk28 explică:

Multumesc pentru pareri.Ma bucur ca ati fost sinceri:*

| thezbx a răspuns:

Flmele sunt dragute, dar cum se intampla intotdeauna, cartile sunt GENIALE!

| RoIT a răspuns:

Sunt o serie de filme absolut senzationale iar seria cartilor, o minune.
Povestea scriitoarei foarte emotionanta.

| Mimmiy a răspuns:

Nu sunt adepta filmelor gen Harry Potter sau Hobbitul pentru ca nu imi plac SF-urile.Prefer sa vad un film care sa aiba actiune sau povestea inspirata din viata reala.