| MrsDubstep a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul acesta? http://www.imdb.com/title/tt1334512/ si mai ales de actorul Russell Brand? :)

Răspuns Câştigător
| Saddelyx a răspuns:

Si filmul este super, si actorul.Este un film reusit despre copii de bani gata care nu stiu ce este viata reala, cat si o comedie romantica.Eu il recomand.
happy

| MrsDubstep explică (pentru Saddelyx):

Asa e happy m-am uitat acum o saptamana si mi-a placut foarte mult si mai ales ca a durat si mult ....si referitor la actor mi-as dori sa ma mai uit la filme jucate de el.

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

O prostie (parerea mea)
Russel Brand n-ar absolut nici un haz, nici in asta, nici in sarah marshall sau pe unde a mai jucat
Hellen Mirren cred ca era drogata cand a acceptat sa joace in asa ceva

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,este frumos filmul