| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Death Wish cu Charles Bronson?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Cam pe acolo cu seria Dirty Harry pe care banuiesc ca ai vazut-o

Tu ma minunezi, faci colectie de filme din anii trecuti...
Nu de alta dar ca sa pun pe un mediu de stocare dor o parte dintre filmele pe care le-am vazut sau vreau sa le vad, din anii 70 pana in prezent nici HDD extern pe care mi l-am luat in acest sens nu este nici pe aproape incapator, si are 8 TB, cred ca mi-ar trebui unul de 16 TB, asta la o colectie pe care o am de filme FullHd, caci daca e vorba de 4K...

Tu pe ce ai aceasta colectie? sa nu imi zici pe DVD sau CD happy