| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce părere aveți despre filmul destine rătăcite?

Răspuns Câştigător
| Fabianaa a răspuns:

Unul dintre serialele mele preferate în momentul asta, aveam profilul cu Simar din episodul 748 într-o vreme.

| AdrianaBacescu explică (pentru Fabianaa):

Filmul nu e rau. Are prea multe episoade.

| Fabianaa a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Bine zis happy

| AdrianaBacescu explică (pentru Fabianaa):

Tânăr și neliniștit în varianta indiană.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este un serial pana la urma, nu un film.
Cat despre o parere... nu prefer serialele indiene din urmatoarele motive:
- scenariul este unul destul de prostut (daca ma rezum doar la aceste cuvinte), putin fara sens;
- aproape toti actorii reactioneaza (dupa scenariu) cam aiurea la orice se intampla;
- camerele si editarea nu sunt la locul lor, se observa ca anumite cadre nu sunt la locul lor, iar pentru o secventa, probabil se filmeaza in momente de timp diferite, punandu-se cap la cap ulterior;
- modalitatea de a pune suntele si vocile peste... este neinteleasa, nu inteleg de ce procedeaza asa;
- nu imi plac in general aceste "dreme";
- efectele sunt joarte proaste;
- din cate am vazut cand mai mergeam pe acasa la TV cand se uita maicamea (ca eu nu am TV la mine acasa), si am vazut si ceva secvente cu puteri paranormale care nu aveau absolut niciun sens;
- sunt mai mult pentru persoanele de varsta mijlocie spre batrane;
- o lungesc extrem de mult in fiecare cadru;
- nu imi plac traditiile de acolo;
- si inca altele care posibil sa imi vina pe parcurs.

Dar ca parere obiectiva, actorii reusesc sa nu "detecteze" prezenta camerei si sa faca cateva expresii faciale destul de autentice, ceea ce este de apreciat.