| shainitainii a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Gone Girl? Merita vazut?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E ok. Are o intrigă interesantă. Merită văzut.

| 愛日本 a răspuns:

M-a plictisit rau de tot...nu prea.parerea mea

| KodrutZ a răspuns:

E o porcarie lipsita de substanta, desi aparent ar fi ceva de capul lui. Parca e proiect de gradinita, atit de subtire poate sa fie.

| Sociopat a răspuns:

Mi-a placut. Da.

| toleagiulia a răspuns:

Mi se pare frumos, cred ca merita vazut

| corinelmik a răspuns:

E super filmul, mie mi-a placut.Il poti vedea aici-http://www.filme-seriale.org/2015/07/gone-girl-2014-online-subtitrat.html

| justfriend a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine este sa te uiti chiar tu la el fiindca parerile sunt relative. Unuia i se poate parea o capodopera si altuia banal dupa cum ai vazut in comentariile celelalte.

| Panţurescu_Iulia_1995 a răspuns:

Nu e cine stie ce. Insa deznodamantul te surprinde. Nu e chiar asa de rau