| SilentRain a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul "Insidious :the last key "?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Voiam sa merg azi sa-l vad dar cand am vazut ce pareri proaste are am ales alt film
https://www.cinemagia.ro/filme/insidious-the-last-key-1104903/
Nu m-a prea entuziasmat pentru ca si partea a 3-a a fost ingrozitor de slaba in comparatie cu primele 2, asa ca ma asteptam ca si acesta, ultimul sa fie poate mai slab si aparent chiar este.
Pacat, o serie inceputa excelent si terminata extrem de prost.

| Sn4k3 a răspuns:

A avut cateva jumpscare-uri bune, dar sfarsitul a stricat tot, ziceai ca-i din desene (ma refer de cand au batut demonul, inclusiv partea aia).

| BIoody a răspuns:

Am incercat sa-l vizionez acum ceva zile dar e doar versiunea cam
pe net... si se vede ca puIa sad
Iar eu cam nu ma uit! laughing vreau hd cand apare pe torenti il si iau big grin
cred ca e misto avand invedere seriile trecute tongue

| Marian9978 a răspuns:

Abia astept sa-l vad, a aparut?

| Adry05 a răspuns (pentru Marian9978):

La cinema da

| SilentRain explică (pentru Marian9978):

Daaaaa,si eu abia astept il vad in seara asta laughing
Nu vrei sa mergi cu mine? eu platesc biletele si tu gustarile laughing

| Marian9978 a răspuns (pentru SilentRain):

laughing

| Thedarklightofthemoon a răspuns:

Foarte fain!