| macydacy a întrebat:

Hei TPU ce ziceti de adam hicks? care stie ceva despre el... orice... fundabig grinapropo cum vi se pare lemonade mouth?

Răspuns Câştigător
| tomyk a răspuns:

Lemonade Mouth este foarte tare!(aproape ca toate filmele Disney). Adam hicks a jucat in multe seriale/ filme:Titus(2000-2002),That Was Then/The Funkhousers(2002),Down and Derby/The 12 Dogs of Christmas(2005),The shaggy dog/How to Eat fried worms(2006),Mostly Ghostly:Who let the Ghost Out(2008),Zeke&Luther(2009),Jonas L.A(2010),Zapping zone(2010),Lemonade Mouth(2011).Sper ca te/am ajutat!

4 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Despre Adam... este dragut. Stiu ca mai joaca si in Zake si Luther. Mi se pare iinteresant cum de la naivul de Luther a ajuns la un timp marfa ca Wen. E un actor bun. Lamonade mouth e ca un fel de nou High School Musical big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adam Hicks are 18 ani, traieste in Las Vegas, Nevada. Parintii lui se numesc Ron si Lucy si are un frate pe nume Tristan.
Baiatul are 5 pisici (Cleo, Marbles, Mindy, Smudgy si Wellington) si 2 catei (un beagle pe nume Buddy si un chihuahua pe nume Freckles). Adam canta la tobe, este un skateborder si ii place sa danseze si sa cante hip-hop. De asemenea are 1.88 cm inaltime.
Sursa: wikipedia si imdb
Bafta!

| emooo a răspuns:

Lemonale mouth este tare