| Anabella01 a întrebat:

Ce parere aveti despre Adam Hicks (When din lemonade mouth)?

Răspuns Câştigător
| siddy a răspuns:

E super dragut:*si canta foarte bine:*si il ador in serialul Zeke si Luther:****

4 răspunsuri:
| AnonimGirl a răspuns:

Mie imi place de Adam. A jucat si intr-un serial numit ''Zeke and Luther''. Ca baiat este simpatic in realitate si in filme la fel pentru ca este un baiat inteligent in filme. Sunt sigura ca si in realitate. Cred... Fuditsa, te rog frumos? love struck love struck love struck Pupici! kiss kiss Sper ca te-am ajutat!

| Alleee18 a răspuns:

Parea mult mai diferit in serialul "zeke si luther", dar oricum este foarte dragut love struck.
Si are si talent.love struck

| edyutz a răspuns:

Mie imi place cum arat intr-un cuvant e chipes e un tip la moda si kool si imi place cum canta la voce

| DennyD13 a răspuns:

Ma, e supr dragut si canta super tare! Ma rog nu dragut ci Super frumos! love struck