| Andrux a întrebat:

Heii! Vreau sa va intreb ce parere aveti de filmul Viata asa cum e ea? L-ati vazut? E tare? Sau spuneti-mi si alte filme de comedie chiar tari. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| dsd a răspuns:

Cred ca l-am vazut de 3 ori, si tot nu ma mai saturlaughing
Recomandari : Van Wilder 1, 2, 3; Look Who’s Talking (eu ador filmele cu bebelusi); You Again; Raising Hope; Flipped; Life as We Know It; Pyaar Impossible

3 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Da imi plke dar sa incerci si ''iubire fara sfarsit'' ador filuml happy:X (funda)*

| viatadecacatt a răspuns:

Filmul de care zici tu nu l-am vazut. dar iti recomand ca filme de comedie:Me, myself and Irene e foarte tare, eurotrip.seria American pie

| marrr a răspuns:

Azi fusai la cinema si-l vazui, e super! Am ras in hohote si nu exagerez, nu sunt genul care sa rada la filme. Daca nu l-ai vazut, ti-l recomand. Alte filme de acest gen nu prea stiu, dar sunt multe de dragoste si frumoase: If only, A walk to remember[trist], PS:I love you, Valentine's Day.