| TotRoz a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Titanic. si mai exact ce ati simtit cand la'ti vazut. happy

9 răspunsuri:
| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Eu una am plans la sfarsit laughing

| alexy a răspuns:

Sincer simtirile lor mi s-au trimis si mie.Atunci cand toti erau impacientati mi se parea ca ma aflu acolo si ca trebuie sa ma salvez. M-a emotionat si cred ca ori de cate ori il voi vedea, ma va fascina.Este absolut magnific, de fapt nu am cuvinte.Chiar cred ca asa film nu va mai fi facut. Tu ce parere ai despre el? M-as bucura sa aflu.

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Eu sincer acum 4 zile l`am vazut prima oara.Am plans foarte tare la scena aceea cand pe Rose au luat`o cu barca si pe Jack l-a lasat acolo sus avand incredere in logodnicul ei. Te face sa iti pui in ordine ganduri si sa vezi ce este mai important in viatabig grinragostea.Cam atat am simtit eu.happy

| Steaua10 a răspuns:

It's super! A fost un MegaBlockbuster! Si va ramane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

❤Filmul TITANIC este preferatul meu.
Cred că l-am văzut de peste 50 de ori.(fără să exagerez).
Şi faptul că tot ce este în film s-a întâmplat şi în realitate adaugă la frumuseţea filmului.
Păi prima oară când l-am văzut, mi-a părut aşa de rău că a murit Jack Dawson. Credeam că o să scape cu viaţă, şi mi-a fost milă de Rose când a descoperit că este mort. crying
Pur şi simplu iubesc filmul ăla, îl văd de fiecare data cu aceeaşi plăcere. După părerea mea este un film de care nu te saturi, s-au plictiseşti. ❤

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am vazut acest film nu l-am mai putut uita. Il visam si noaptea. Pur si simplu lacrimam numai cand ma gandeam la el. Iar la dragostea lui Rose si Jake plangeam de-a binelea.

| everyyoueveryme a răspuns:

Da, sfarsitul.atunci cand Jack moare, iar ea, ragusita, il strigasad... jack, jack,. Emotie uimitoare si tristete adanca.asta am simtit prima oara, eram printr-a I a, nu stiam sa citescbig grin si era o drama pentru mine cum a murit omul ala pe care Rose il iubea atat de multhappy
Pana atunci imi spuneam ca filmele bune trebuie sa aiba un final fericit, dar apoi am realizat si stiu ca mi-am zis :"De fapt, stii ce? Putina drama nu strica, daca nu murea el acum, probabil ca as fi uitat filmul pana maine."-Spirit critic, ce sa maihappy

| gr3atlif3 a răspuns:

M-am enervat at cand am vazut minunatia aia de nava ca se scufunda laughing. glm. m-am intristat putin, da nah. a fost o mare tragedie straight face

| Somebody_2583 a răspuns:

Imi place. Este un film emotionant, m-a impresionat totul, cel mai mult atunci cand vaporul s-a rupt si mii de suflete si-au luat ramas-bun cat si povestea de iubire dintre Rose si Jack. S-au construit unul pe altul, dar realitatea a fost dura. Este un film care reda o istorie, cea a grandiosului vapor Titanic.