| dia_8663 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul titanic?

26 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Cel mai sensibil si dramatic filmstraight faceabsolut superblove struck, dar pacat ca acea tragedie chiar s-a intamplat...

| pwp a răspuns:

Un film de-a dreptul superb love struck
e preferatul meu happy
iar Di Caprio e WAW

| DEBrown a răspuns:

Una foarte bunawinking

| doroteea a răspuns:

M-a impresionat mult acest film, atat povestea de dragoste dintre Rose si Jack, cat si catastrofa care s-a intamplat. Chiar merita vizionat acest film si mie mi-a placut enorm de multhappy.

| alexy a răspuns:

Chiar imi place.
Ai observat ca zilele astea s-a vorbit numai despre el?
Ma emotioneaza ori de cate ori il vad si ma fascineza in acelasi timp.

| InsaneDoll a răspuns:

E frumos da nu prealaughing...[glumeam]
E cel mai fain film.

| Viviannnnnna a răspuns:

Este superb love struck
mai ales cand te gandesti ca asta chiar s-a intamplat sigh
eu am plans la tot sfarsitul; filmului.
ultima data cand l-am vazut am spus ca data viitoare nu voi mai plange oh go onoh go on
da de unde; chiar mai rau laughing rolling on the floor
este frumos; o drama amestecata cu romance day dreamingday dreaming

| ILoveYouMore a răspuns:

Mi se pare un film care a devenit mult prea apreciat. Adică nu vreau să spun că mie nu mi-ar plăcea (l-am văzut de 2 ori) sau că nu este un film bun, dar de mulți ani toată lumea spune diverse lucruri despre filmul Titanic. Părerea mea este că acest film este unul bun, dar căruia i-a cam trecut vremea de apreciere.

| GabrielaRawr a răspuns:

Este un film foarte frumos, povestea de dragoste dintre jack si rose este atat de frumoasa incat la sfarsitul filmului cand jack moare dupa atea aventuri alaturi de rose iti vine sa plangi.Este un film care descrie foarte bine intamplarile prin care a trecut celebrul vas titanic.Este al doilea film favorit al meu dupa Twilight.

| AcidCuSange a răspuns:

O dragoste, o pasiune, o...tragedie!

Cel mai frumos film si cea mai grea realitate din toate timpurile! Filmul are pana acum 11 premii oscar.Este vandut la CD, pana acum, cu 3 miliarde $. Cantecul e superb.
Deci, un cuvant: incredibil! Film incredibil, personaje incredibile, poveste incredibila, cantec incredibil! Ma omor dupa filmul asta! No. 1 dintre toate filmele FOREVER!

| Abcfunny a răspuns:

Superbhappy nu voi inceta niciodata sa plang la fazele emotionante din filmsad

| ღAnaღ a răspuns:

E ultra, super frumos...

| morenaRox a răspuns:

Un super film de care nu m-as plictisi sa-l vad si dupa ani de zilewinking

| JustMeBăi a răspuns:

Foarte frumos, si'a meritat Oscar'ul.smug

| DianaPaula14 a răspuns:

E un film minunat mie una imi place foarte mult si cand stai si te gandesti ca chiar s-a intamplat asta! Il ador

| Preity a răspuns:

Este un film superb

| Squmppaaaa a răspuns:

E un flm superf cea ce da de inteles ca a castigat cateva oskare big grin. deci... mie imi place f mult...

| JustAGirl_3031 a răspuns:

Ador filmul ala. Este printre cele mai frumoase si cele mai bine facute filme.

| Myshy a răspuns:

Este super super tare :X:X dar cand stai sa te gandesti ca asta s-a intamplat sigh e thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ff frumos si emotionant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il stiu pe derost pentru ca am dvd acasa si il vad cand vreau. E frumos dar dupa ce l-am vazut de atatea ori nu mi se mai pare asa interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragut Dar... faza cu plansul nu prea are rost sa stii happy

| Buttercup30 a răspuns:

Dragut happy
nu m-a impresionat.si nu inteleg de ce plange lumea straight face

| patricia7 a răspuns:

Nu pot sa il descriu! Este superb, incredibil. love struck

| monyk01 a răspuns:

Este un film bestial

| PaulaCyrus a răspuns:

Pai e foarte tare dar putin cam trist. Aseara l-am vazut si aproape am plans cand batrana aceea a povestit intamplarea. Povestea e facuta dupa fapte reale si filmul mi s-a parut o capodopera.An Nou Fericit!