| Larisa888 a întrebat:

Ce parere aveti despre finalul serialului „How i met your mother"?

3 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

How I met your mother seamănă bine cu Friends, foarte bine chiar. Sunt unele situaţii atât de asemănătoare că e imposibil să-mi aduc aminte care de unde e.
Însă finalul mi se pare că diferă mult. În timp ce în Friends totul se întâmplă aşa cum se aştepta, probabil, toată lumea, HIMYM a avut un final genial. nu cred că mi-ar fi trecut prin minte vreodată că Ted ar putea fi din nou cu Robin. De altfel, eu speram că Robin va rămâne cu Barney pentru că sunt perfecţi împreună.
Oricum, bun, foarte bun final.

| OnuOnulică a răspuns:

Foarte bun chiar îmi pare rău că s-a terminat.

| Karinnaa a răspuns:

Mi se pare promitator, cred ca este bun.