| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre Netflix?

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam proaste filmele, in rest imi place super mult. Macar cu serialele ma nimereste. laughing

| RAY explică (pentru Adry05):

Eu mai mult cu documentarele, vad ca are https://www.netflix.com/search?q=science

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

A, da, si documentarele sunt interesante. M-a dezamagit cu filmele cum am zis, in rest sunt foarte multumita.

| RAY explică (pentru Adry05):

Sincer rar filme bune in ziua de azi, multe sunt atat de stupide, cred ca si noi am face am face filme mai bune

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Da, de acord cu tine da parca si au grija sa le uploadeze pe cele mai proaste dintre ele. Mai ies si filme bune dar nu le baga nimeni in seama si ne promoveaza doar porcariile care prind la multimea impresionata de bom-bom si replici pe care sa le inteleaga tot prostul.

| Adyy5 a răspuns (pentru RAY):

Apuca-te de anime. laughing
Alea cel putin au ceva numit plot si nu-l prea mai gasesti in filme si seriale. laughing

| RAY explică (pentru Adyy5):

Numai sunt nici de alea cum erau cand eram eu mic, daca te uiti cu mine impreuna hai ca ma sacrific

| Adyy5 a răspuns (pentru RAY):

Ok,hai laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Pentru un cinefil, cam putine filme/seriale (cel putin in Romania).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romanica nu sunt valabile multe seriale si filme. Deci nu merita sa dai bani lunar, in sensul asta. Era facut public pe undeva procentul valabil la noi, fata de totalul productiilor valabile. Cam 10%, deci clar nu merita.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da recomand daca vrei sa inveti o limba noua, are audio, subtitrare in mai multe limbi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Stiu. Am folosit si eu anul trecut o luna gratuit. Dar cum ziceam, au un procent mic de productii valabile. Lipsesc destule filme si seriale cunoscute. Or fi schimbat pana acum procentul, nu stiu...

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu e ok asa ceva, ca banii platim cu toti la fel

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pai nu e! Si e riscant sa folosesti si VPN, ca poate te prind si te baneaza, si in felul asta nu prea mai poti face alt cont, pentru ca iti cer datele personale si datele cardului, si nu poti fake-ui asa ceva.

| qweasdzxc123 a răspuns:

E foarte bun, pret mic si o gama destul de variata de filme si seriale

| RAY explică (pentru qweasdzxc123):

Si documentare, eu in seara asta mi-am facut prima luna try, incerc sa il descopar, e fain ca are audio in mai multe limbi, si subtitrarea, ceea ce e foarte bine daca inveti o limba straina