| CharlesCharmichael a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul "Chuck"?

2 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Mie imi place. sunt la sezonul 2. Este destul de reusit, are si momente amuzante, e ok.

| Skylerx a răspuns:

Chuck este un program de televiziune action-comedy/spy-drama din Statele Unite, creat de Josh Schwartz şi Chris Fedak. Seria este despre o "medie de calculator-whiz-next-door" pe nume Chuck, jucat de Zachary Levi, care primeşte o codificat pe e-mail de la un prieten vechi colegiu acum lucrează pentru Agenţia Centrală de Informaţii (CIA), mesajul încorporează numai copie a rămas secrete din Statele Unite "cel mai mare spion in creierul lui Chuck.
Dragut, imi place. :X