| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre primele episoade(S08E01-02) din Grey`s Anatomy(Anatomia lui Grey)?

Răspuns Câştigător
| afurisita a răspuns:

E cel mai tare serial cu doctori! le are pe toate: suspans, actiune, dragoste, comedie, prietenie.etc. e belea! merita vazut big grin cred ca de aici se subintelege ce parere am atat despre primele episoade, cat si despre restul! I love ittttttt!

| klaws007 a răspuns (pentru afurisita):

Imi place raspunsul tau.

| afurisita a răspuns (pentru klaws007):

:*ma bucur

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Avand in vedere ca este serialul meu preferat, da mi-au placut foarte mult.astept si urmatoarele episoadelove struck

| midnight a răspuns:

Mie imi place serialu ala. in general imi plac serialele cu doctori. chiar l-a dat pe tvr 1 vara asta. acu a inceput doctor house de la 11 noaptea...da e cam tarziu...in orice caz, decat alt serial indian, musulman sau vreo telenovela prefer anatomia lu grey.totusi am impresia ca am vazut numai pana la sfarsitu sezonului 7. daca le-ai vazut da-mi un mesaj in care sa-mi spui cam ce se intampla. din ce am auzit moare george si izzie isi revine si se desparte de alex. inca n-au terminat de filmat tate episoadele

| klaws007 a răspuns:

Sincer mie cel mai mult mià placut episodul muzical s07e18, callie canta minunat.