| PeeWee96 a întrebat:

Ce părere aveți despre serialul "Grey’s Anatomy", ținând cont că este din 2005 și recent a început sezonul final?
Ați urmărit serialul sau aveți de gând să-l urmăriți în viitorul apropiat?

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Cred a au omorat-o pe "Gray" sora mai tanara: Alexandra Caroline "Lexie" Grey - Chyler Leigh
care arata cel mai bine din tot serialul
dupa aia a devenit o telenovela ca oricare alta... PUNCT

oricat ar fi mai mult sau mai putin corect dpdv medical tongue

| Speranta12 a răspuns:

Toate colegele mele mai mari care au dat la medicina l-au urmarit. Si mama si prietenele ei si cam toate femeile de varsta 20-40 de ani l-au urmarit de cand era dat la televizor pe TVR.
Si in cazul meu, a fost printre primele seriale urmarite vreodata, de cand eran mica.

E un serial foarte vizionat.

| Sunshine123 a răspuns:

Buna! Il urmaresc si sunt la zi cu el, abia astept sa se difuzeze sezonul 16, e pe departe una dintre cele mai bune drame medicale, mi-au placut primele sezoane cand M.A.G.I.C era in prim plan, mi-a placut mult de Izzy si George, cred ca n-am mai plans niciodata atat de mult cum am plans la serialul asta. Meseria chirurgilor este pe departe una grea, si nu ma refer doar la faptul ca trebuie sa salveze vieti ci si sa le piarda, si sa treaca peste vinovatie, frica, traume, etc. Per total eu zic ca merita cu adevarat vizionat si apreciat.