| laurash_9338 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Grey's Anatomy? Va place sau nu? As dori sa argumentati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| Dyana_2608 a răspuns:

Imi place foarte mult serialul. Imi place prestatia actorilor, imi place faptul ca este imprevizibil si invat intotdeauna ceva nou.
Mi-as dori sa cred ca si la noi in tara mai exista medici atat de motivati, care sa lucreze cu atata pasiune pentru binele oamenilor

2 răspunsuri:
| Iuliiikkk a răspuns:

Imi place serialul.Eu de obicei ma uit doar cand vine sor'mea acasa si ne uitam amandoua ca ea e la medicina si na.se uita la filme din astea si ma uit si eu cu ea si imi place mult si mie zilele astea vreau sa incep sa ma uit la episod cu episod la Grey's.
P.S.imi place deoarece unele episoade sunt amuzante.cel mai tare ma amuza atunci cand se oftica Cristinalaughing

| Iuliiikkk a răspuns:

Ma rog nu numai din cauza asta imi place dar ur si simplu nu pot argumenta de ce imi place.big grin