| Dope a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul "Grey's Anatomy"?
Care este personajul vostru favorit? Argumenta-ti, va rog!

O dimineata frumoasa!

2 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Din punctul meu de vedere este un serial foarte bun pentru ca vezi si tu cam cum e viata de medic ce se intampla in spitale fel de fel de accidente, cum reusesc medicii sa salveze oamenii dar in acelasi timp si momente de dragoste si de iubire intre actori! Personajul meu favorit din acest serial este Patrick Dempsey(Derek Shepard)

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Super serialul, astept serii noi. Personajul preferat e Mark Sloan.