| FaraNumePls a întrebat:

Ce părere aveți despre serialul Riverdale?

4 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Calitativ nu e un serial extraordinar, e compus din toate mijloacele folosite pentru a „prinde" publicul adolescentin la momentul de față. Totuși, e distractiv de văzut dacă nu ești foarte critic și trebuie să recunosc că eu una am fost destul de captivată. Aștept și părerea ta! happy

| FaraNumePls explică (pentru ȘtefiȘtef):

Eu mă uit de 2 zile, sunt la episodul 7. Îmi place foarte mult. Îmi place cel mai mult că personajele vorbesc despre lucruri moderne laughing de genul : HBO, Netflix, Facebook laughing) am mai observat melodii pe care le ascult și eu ca " gold-kiiara ". Pe scurt putem vedea că serialul (personajele-actiunea) se petrec acum in secolul 21 + m-am îndrăgostit de personaje laughing eu am aflat de serial că gen toți adolescenții de uita la acest serial și am zis sa incerc sa mă uit că poate îmi place. Sincer sa fiu la început nici nu știam despre ce este vorba in serial, știam doar că e cu adolescenți laughing

| FaraNumePls explică (pentru ȘtefiȘtef):

În plus are de toate laughing un homosexual, o prietenă care era rea înainte dar s-a schimbat, băiatul drăguț din vecini etc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M/am uitat acum la un trailer pe internet si prevad ca e urmatoarea "mare" porcarie pentru adolescenti.