| BeLyNdA a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Teresa si Kassandra? Daca va plac serialele de ce? Celui care imi raspunde primul ii dau funda.

5 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Mie imi place Teresa
Kassandra este asa neinteresant.nu ma atrage deloc

| Madaliinaaa a răspuns:

Cat despre Kassandra.Este un film frumos,dar mie nu imi place deloc. Teresa este un film superb care ne prezinta viata unei fete sarace care, de rusine, se casatoreste cu un bogatas si il lasa balta pe iubitul ei. Teresa este filmul meu preferat.Il ador si urmaresc toate episoadele. Pupic :*

| catalina88 a răspuns:

Sunt cele mai tarilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac foarte mult deoarece artistii sunt talentati si povestile sunt interesante si exprima doua iubiri din sec 21 :*

| loana25 a răspuns:

Teressa e super mistobig grin. E super tare tipa bruneta (Teresa) chiar daca e rea. Si actiunea pare interesanta; adica fiecare isi urmeaza cursul. Stii ca Teresa umbla dupa bani si faima si il iubeste pe Mariano, stii ca blonda aia (ah ca am uitat cum o cheama) vrea sa fie cu Mariano numai sa o dispere pe Teresa. etc!
Kassandra e neinteresant. Pare de moda veche si de cate ori m-am uitat la el nu am inteles nimic, cine cu cine e, ce se intampla?!