| 0NewLife a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul The Mentalist? Vi se pare un defect ca episoadele nu prea au legatura unele cu altele?

6 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Nu as zice un defect.e dragut serialul si interesant

Răspuns utilizator avertizat
| MudvayneMurderer a răspuns:

Nu e un defect acest lucru, chiar imi place serialul.

| Metallica4ever a răspuns:

Nu prea e un defect, odata ce incepi sa il vezi regulat ti se poate parea mai neobisnuit, dar daca nu ai timp sa il vezi in fiecare zi e foarte bine. Spre deosebire de alte seriale din care nu intelegi nimic daca nu te uiti la fiecare episod (nu dau numehee hee, e foarte bine...

| 0NewLife explică (pentru Metallica4ever):

Dar duelul dintre Patrick Jean si Red John dureaza pana la sfarsit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru 0NewLife):

Nu, Patrick îl ucide pe R.J.
PS: serialul e chiar bun.