| LonelyGirl15 a întrebat:

Ce puteri are bella(cand se transforma in vampir) din twilight?

Răspuns Câştigător
| candygirl a răspuns:

Nu s-a lansat episodul, dar cei care au citit romanul stiu tongue. Bella are puterea de a fi imuna la puterile tuturor celorlalti vampiri, asa se explica faptul ca Edward nu ii putea citi gandurile. Si pana la sfarsitul episodului ea invata sa isi extinda "scutul" si sa ii apere si pe cei din jurul ei de puterile altor vampiri tongue. Mai mult te las sa afli cand vei vedea filmul happy. Desi iti recomand cartile pentru ca sunt mult mai complexe si mai interesante decat filmele. Sper ca te-am ajutat :*.

1 răspuns:
| TraficantDeVise10 a răspuns:

Inca nu exista acel episod.