| Irinuca98 a întrebat:

O intrebare : In twilight 4 o transforma si pe Bella in vampir?! Sunt curioasa de abia astept filmul! #1 Fan! Multumesc anticipat! pls raspuns... fundita love struck

Răspuns Câştigător
| Merilynne a răspuns:

Iti explix eu... deci bella ramane insarcinata pe insulele esme, doar ca face un copil pe jumatate om jumate vampir iar nasterea ei va fi foarte dificila (face o fetita ).Iii baga multe doze de morfina si chiar la sfarsitul primei parti din zori de zi jacob spune ca nu mai respira bella, atunci edward ii da cu o seringa venin de la el si asa se transforma bella.

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Da o transforma fiindca se intampla ceva atunci cand va naste copilul si trebuie sa o transforme:X

| ThePunisher a răspuns:

Probabil ca da, desi au spus ca partea a patra va fi in 2 parti, deoarece volumul patru al cartii cu acelasi nume are 800 si ceva de pagini, si nu au cum sa bage atata informatie in 2 ore de film... Din cate am inteles, e ultimul din serie, deci ar trebui sa aiba loc si transformarea ei.

| Rucsiii a răspuns:

Da, o transforma pana la urma.o sa faca si copil chiar :X. Nu`ti dau mai multe detalii, ca sa fie surprizalaughing sau citeste cartea smug

| Irinuca98 explică:

Multumesc pentru toate raspunsurile sunteti foarte draguti love struck love struck Multumesc