| NoBoDy_9430 a întrebat:

Hey! In filmul 3 Twilight o transforma Edward pe Bella in vampir sau in al patrulea?

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

In Breaking Dawn(zori de zi) in partea a 2 cand aceasta naste pe Reneesme, se simte rau si ca sa nu moara Edward o transformabig grin
fUndi? puppy dog eyes log mult:*

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

In al patrulea.

| JBStandsForMe a răspuns:

Filmul 3 se numeste Eclipsa si nu o va transorfma pe Bella in vampir pana in al 4-lea, Zori de zi, care va fi impartit in doua filme happy.

| bublegum a răspuns:

In al treilea edward inca nu o transforma pe bella in vampir
in al patrulea nu stiu, dar stiu ca vor avea o fetita jumatate om jumatate vampir:p
deci inca nu o transformase in vampir inainte de afi fetitahappy

| YUSTY a răspuns:

In 4

Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In al treilea