| ღ♥ღuLyღ♥ღ a întrebat:

Pentru cei ce au citit cartile din seria Twilight, imi puteti spune si mi daca Bella se va transforma in vampir pana la urma? Si daca ramane cu Edward?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, se transformă în vampir când "naşte" copilul lor care e şi om şi vampir aşa ceva. Şi trăiesc fericiţi până la adânci bătrâneţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bella sa transforma in vampir pentru ca o musca de gat si il alege pe Edward nu pe Jacob si ti de ce? da ca nu sti intrababma sunt fan de iei

| Daria_6285 a răspuns:

Bella, dupa ce va naste copilul ei cu Edward, va fi transformata in vampir chiar de Edward...

Uite un scurt rezumat al cartii "Zori de zi", daca nu vrei sa citesti intreaga carte :P
http://www.lilisor.net/2009/04/breaking-dawn-stephenie-meyer.html

Fundita?;;)