| DeeaLove08 a întrebat:

Ce replici/citate amuzante stiti din iubire si onoare si narcisa salbatica?

Răspuns Câştigător
| deeafanadela a răspuns:

Iubire si onoare
Dixi: Ma intereseaza pentru ca Amir bea cafea cu zahar brun si n-avem.
Carmen: Ei... Stii ce poti sa faci? Sa torni niste cafea peste zaharul alb. Stii ce iese?
Dixi: Nu.
Carmen: Zahar brun.
si mai mi-a placut una
Mă fac preș in fața ta, scutură-mă, bate-mă, dar fă ceva, Amir!
Eu in locul tău as sari pe mine!" Carmen Florescu(Adela Popescu)

2 răspunsuri:
| deeafanadela a răspuns:

Multumesc pentru funda

| shtephie a răspuns:

Iubire si onoare, singura telenovela la care ma uit laughing
Sa ma pupi laughing
Imi plac scenele dintre Adela si Augustin(Aziz) sunt foarte comice laughing