| DinaraStakhovska a întrebat:

Heii! Ce s`a intamplat aseara in serialul Nini? A dat`o Victor de gol pe Nini ca e Nicholas?

Răspuns Câştigător
| blonda_6907 a răspuns:

Da a dato de gol si au aflat toti ca nini e nicholas s-au suparat toti pe ea... si ea cand vreia sa plece a venit thomas si i-a zis ca ce a facut ea e de neiertat dar pana la urma sau impacat el a sarutato si pana la urma s-au casatorit aaa si s-a terminat sezonul

2 răspunsuri:
| SuntFata a răspuns:

Da a dat'o de gol pe nini...stai sa iti povestesc:dupa ce a scapat de nico,nini a plecat acasa fericita. urmatoatea zi, viki intra in camera ei si o trezeste intreband'o ce rochie sa poarte, nini cand ii raspunde vorbeste cu vocea lui nico si nu mai poate sa vorbeasca cu vocea ei normala si se panicheaza, nu stiu ce sa faca si viki spune : " asta e spiritul lui nicolas!".si nini : " aoleu viki ce ma fac ce ma fac? daca afla ambasadorul sa zis cu tot nu o sa ma ierte niciodata pentru ce am facut!"apoi nini se schimba si pleaca impreuna cu viki sa vada cum merg pregatirile de nunta.carmen [ uffff ce no suport eu pe fata asta ] vroia sa rupa niste flori si apoi nini stirga :" nu carmesita nu! ",carmen:" lati auzit si voi pe nico? mi s-a parut ca l-am auzit pe nikito, nico dragule esti aici?",viki"nu sunt doar eu ii imitam vocea pentru ca imi e asa dor de el ha ha"[cand vorbea incerca sa imite vocea lui nico], carmen: " aaanu, nu-ti iese la un moment dat am crezut ca da dar,nu ", viki: " cefaci era sa ne dai de gol!?!", nini: " vroia sa rupa florile ce vroiai sa fac! "cand se duce in camera ei, nini aude ca ii suna telefonul si raspunde [ era victor ] victor : "salut! buna vroiam sa iti spun sa nu repeti prea mult la discursul pentru nunta pentru ca am o presimtire ca nu te vei casatori astazi." si ii inchide telefonul. nini: " oare ce a vrut sa zica? aaa vocea mea mia revenit vocea! asta e un semn bun nici nico nici victor no sa strice zia asta!" intre timp in ambasada sisi si ceama pneau la cale un plan so tina pe selina [starcul]departe de nunta, sisi :"ce faci mama frumoasa?", selina :"bine tu ce faci scumpo?" bine ma pregatesc de nunta tu nu vii?" selina:'nu vin nu am fost invitata" sisi:"aaa. vrei sa stii un secret?" selina:'da cum sa nu?"ceama :"dar nu-i putem spune" sisi :"ceama e in regula e mama mea ii pot spune.vezi pregatirile de nunta de afara? este o pacaleala pentru ziaristi de fapt nunta va avea loc la un palat mare asa cum iti place tie." selina:' aham.deci la un palat.hmmmm" il ia pe victor si pleaca la un palat al carui nume la gasit intr-o invitatie falsa facuta de copii.cand ajung acolo victor isi da seama ca e o pacaleala si o baga pe selina intr-un tomberon[acolo unde ii e locul].si pleaca la nunta [ se deghizeaza intr-un ospatar ca sa treaca neobservat] in casuta lui nini fetele [ dublu A, carmen, viki(care era deja cu nini)si lupe] ii aduc un cadou[chilotei roz]. nini ramane singura cu viki si o ajuta pe miresica sa se imbrace.la altar este condusa de bunicul ei.frumusica cu o rochie alba in stilul ei ajunge la chelios.cand o intreaba pe nini daca il ia pe thomas parker de sot spune:" da il iau" [cu vocea lui nico. oooooopa]se uita toti uimiti in toate partile dupa nico.a doua incercare o strica victor care vine si zice :"nini e o impostoare s-a dat drept nico in tot acest timp."lui thomas nu-i venea sa creada.victor vine langa nini si ii pune peruca in cap apoi spune :"nu mai avem probleme nu mai avem probleme ha ha" nini isi pune mainile in cap si incepe sa planga...cam asta a fost sper ca team ajuta pupici [funda?]

| Gabriella_8999 a răspuns:

Cauta pe youtube.Este in mai multe parti, dar te alegi cu filmul si propria ta interpretare.