| marya a întrebat:

Ce s-a mai intamplat in serialul "NiNi"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Pai Selina se preface ca este bolnava, iar Victor, fratele ei aduce o asistenta pe nume Eva, care de fapt este asistenta care a ajutat-o sa scape de fetita ei, cu mult timp in urma, dar soc... fetita este de fapt Sisi, fiica mica a ambasadorului! Nico se preface ca are probleme cu memoria, Thomas aduce un doctor care ii zice ca Nico sufera din dragoste, iar ambasadorul crede ca este o problema intre el si Vicky, el fiind Nicolas. Tom il aduce pe Nico si pe Vicky fata in fata in biroul lui, dar ei planuiesc sa se certe, deoarece Vicky vrea sa fie cu Sebastian, si Sebastian cu ea! Tonny nu vrea sa se intoarca la Chow, Martin se duce la o sedinta foto cu Sofia si falsifica semnatura lui Thomas!

Astazi, adica pe 21. 01. 2011, vineri, Selina isi descopera pasiunea materna fata de Sisi, ambasadorul si Nini se saruta, iar Selina vede si este foarte distrusa!

Bafta, si mie imi place serialul, ma uit tot timpul!

Pa, pa.

1 răspuns:
| Krys5 a răspuns:

Celina a aflat ca Sisi e fetita ei si Tomas cu Nini s-au sarutat happy.