| Danyelusha a întrebat:

Ce s-a intamplat azi in "intalnirea inimilor"?

Răspuns Câştigător
| bigsy a răspuns:

Pai. ridhima a aflat ca armaan a spart monstra lui rahul. a venit rezlzultatul acestuia. bolandu ala cu pusca a fost batut de abhi. iar tot acela. fratelui lui suman lata i-a zis acesteia ca nici va fi cumnata ei... armaan va da o petrece la el acasa [ pentru plecarea lui rahull.muskan era nervoasa nu mai gandea.si i-a zis lui armaan sa o organizeze in cistea plecarii lui rahul. dar armman a zis ca e de boon venit pentru el.la invitati'. iar ridsi nu a fost invitata. sicred ca stii ca armman avea pierdutha memoria si crede e ridhima este senior]. funda?

2 răspunsuri:
| bigsy a răspuns:

Il loc sa povestesc. mai bine uita-te tu singura.http://www.peteava.ro/id-767339-intalnirea-inimilor-episoadele-401-si-402

| Danyelusha explică (pentru bigsy):

Nu pot sa ma uit pentru ca am o problema, de aceea te rog sa imi povestestiwinking