| simplu36712541 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu fostele personaje din intalnirea inimilor? de ce e atul tot rezident?

Răspuns Câştigător
| Solange97 a răspuns:

Pai armaan si ridhima au fost impuscati dar nu stiu de ce au disparut fostele personajele dar nu chiar toate sunt inca Nikita, Atul, Umar, Shasank(tatal lui Anjali) Abhi.Atul e tot rezidentat deoarece a fost ranit la brate si de aia nu a putu s a se duca la examen... Funda?

4 răspunsuri:
| lilicutza0009 a răspuns:

Pai riddhima a fost impuscata dupa ce armaan i a dat inelul iar armaan a cazut cu capul de o masa de sticla.Acum a inceput un fel de sez nou dar armaan si riddhima nu sunt morti riddhima apare in ep 507 iar armaan in 556. Iubirea lor va fi supusa la multe incercari dar in final ep 721 ei vor fi impreuna.Cat despre muskaan nu se stie decat ca a ajuns medic senior si anjali la fel muskaan nu cred ca o sa mai apara in serial dar anjali o sa apara din nou in serial.Atul repeta rezidentiatul findca a fost impuscat in brat si nu s-a putut prezenta la examen. fundabig grin

| RyugaHideki a răspuns:

Maybe they are dead?

| metcanstefania a răspuns:

Raidzy multumesc deci eu iubesc acest serial si vreau sa aflu mai multe.In ep de azi(507)cand am vazut-o pe riddhima am inceput sa plang pur si simplu!

| lilicutza0009 a răspuns (pentru metcanstefania):

Da si mie mi s-a intamplat pe parcursul a 2 episoade de vineri si marti, mi-a lipsit foarte mult draga mea riddhima, uite asta e id-ul meu bombonikliliana92