| Dana a întrebat:

Ce s-a intamplat azi in "O mare de pasiune"? cel mai detaliat raspuns primeste fundita

1 răspuns:
| croissant a răspuns:

O mare de pasiune.

Coral il acuza pe Victor Manuel de asasinarea medicului de nebuni.

Spune o muuuuuultime de minciuni ce cauzeaza revolte din partea celorlalti (inclusiv VM) Si Unchiul Estrejitei se gandeste poate sa angajeze alt avocat (la cererea celoralti...) In rest cam acelasi lucru: nebuna servitoare care iii face avansuri lui Parra Ibanez...