| PlasticMoon a întrebat:

ce facetiiiiiiiiiiiiiiii?
cel mai interesant si detaliat raspuns primeste funda tongue

Răspuns Câştigător
| ancutzika27 a răspuns:

Imi pierd timpul citind intrebarea ta tampita!

7 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Mănânc.

| whatevernvm a răspuns:

Buna!

Ce fac? Vrei sa stii ce fac?
Pierd timpul cititnd intrebari absurde de la categoriile de aici, ma doare capul si intre tristetea si dezamagirea mea mai apare cate un idiot care ma face sa zabesc usor, si incet incet vazand cat e de analfabet cad intr-un ras de invidiat.
Ies de la pc, pisicile urla de foame, mama urla la mine, incep si eu sa urlu de nervi. Ma duc sa imi pun suc, il vars pe mine. Ma schimb, imi iau pisica in brate. Ma suna niste needucati pe ascuns si imi pun muzica de de pe trinitas cu o slujba live. Aprind becul si observ ca prin absurditatea mea pisica a reusit sa isi faca nevoile in camera. Minunat, strang tot ce face, ies afara. Intru in casa, pisicile urla, mama urla, urlu si eu.
Ma asez la calculator si raspund la o infinitate de intrebari care par absurde, ma uit la Anatomia lui Grey, mai raspund la o serie de intrebari care in ciuda nervilor din nou ma fac sa vesela si intr-un final adorm cu gandul la rutina zilnica de maine. Damn life!

| VLΛD a răspuns:

In momentul de fata ma straduiesc sa-ti dau cel mai detaliat raspuns posbil pentru a primi FUNDAAAA big grin

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Off, ce face plictiseala din oameni.
Pa, pa.

| calutuuuu a răspuns:

Stau la calculator si astept cu nerabdare sa intre cineva pe mess, dar nu cred ca intra azi... Ma gandesc cat de dor imi este de Romania (ca nu sunt in Romania, sunt in alta tara in vacanta) si cat de mult imi lipseste. Imi place si aici, dar in Romania e altfel (ceal putin asa cred eu, dar si aici imi place)happy. Sunt imbracata cu o bluza alba cu LadyGaga, (alb, negru) si am niste pantaloni largi, cam de dans (s putea spune) pe mine. Sunt gri cu niste trandafiri roz si rosii pe ei. Tulpinile sunt maronii. mi-i i-am ridicat un pic ca sa stea mai comod. Tocmai am pus o intrebare pe TPU, si nu mai am rabdare, vreau neaparat sa vad cine raspunde si ce raspuns da...
P.S: Am un hanorac cu maneca scurta pe mine. Este roz, cu dungi galbene, maro, albastru deschis, mov si mai sunt patrate galbene (sau si alte culori) in care scrie ''MAX BLU'' sau ceva de genul asta...
Fundaaaaa? pupkiss
Tu ce mai faci?hee heehee heehee hee

| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Hey. ApăPlatăxD eoo bine fac deci. uite sa vezi ce fac : vorbesc cu prietena mea cea mai buna si ascult muzica si ma mai uit pe aici pe TPU sa raspund si eu la ceva intrebari sa iau si eu o fundita dinaia frumoasa happy Tuu ce faci? Daca vrei sa mai vorbim trimite un mesaj no pa pa te pup dulce :*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau pe TPU.Ma plictisesc de moarte si stau si caut intrebari la care pot raspunde...big grinbig grin...tu?